InstaFly v8.3 Sürümü Yayınlandı

InstaFly

25.03.2022 12:05:11

Instagram son zamanlarda çok güzel yenilikler getiriyor. Bu güncellemeler ile beraber socifly ekibi olarak Instagram'ın tüm yeniliklerini yazılımlarımıza dahil etmeye çalışıyoruz. Yeni özelliklerin kullanımı çok güzel dönüşler sağlamaktadır. Bu sebeple InstaFly v8.3 sürümünü bir çok yenilik ile birlikte yayınlamış bulunmaktayız.

InstaFly v8.3 sürümü ile yaptığımız değişikliklerde;

 

👉 Anasayfa işlem araçlarını güncelledik. Dün blog yazımızda detaylı bahsettiğimiz Instagram Kronolojik Listeleme güncellemesi sonrası biz de tüm değişiklikleri aracımıza ekledik. Artık tüm işlemlerinizde sıralama kriterini seçebilirsiniz. Detaylı bilgi için blog yazımızı mutlaka okuyun.

👉 Instagram'ın son yeniliklerinden olan Hikaye Beğenme özelliğini InstaFly v8.2 sürümünde duyurmuştuk ve sadece hikaye görüntüleme araçlarına eklemiştik. InstaFly v8.3 sürümünde hikaye izleme seçeneği olan tüm araçlara hikaye beğenme özelliğini ekledik. Hikaye izlemeyi seçtikten sonra hikaye beğenme seçeneğini de seçebilirsiniz. Hikaye beğenme özelliği hem bildirim gönderdiğinden, hem de görüntüleyneler listesinde en üstte olduğunuzdan çok ciddi dönüşler almanıza fayda sağlıyor.

👉 Bekleyen takip isteklerini geri çekerken kaç kişi çektik anlık olarak göremiyoruz diye çok fazla dönüşler aldık. Bu aracımıza anlık olarak kaç kişiden istek çekildiğini görebileceğiniz sayaç ekledik.

👉 Hikaye görüntüleme araçlarına hikaye beğenme işlemleri eklemiştik. Tek araçta işlemlerin artması sebebi ile sayaç ekledik. Hikaye görüntüleme araçlarında kaç kişinin hikayesi görüntülendiği, toplam kaç hikaye görüntülendiği ve toplam kaç hikaye beğenildiğini sayaçlar üzerinden anlık takip edebilirsiniz.

👉 Kullanılmayan ve beni hatırla olarak giriş yapılan hesapların silinmesi tarif olmadığı için zor bir işlemdi. Cihaz ID Değiştir penceresine hesap silme butonu ekledik. Kullanmadığınız ve silmek istediğiniz hesaplarınızı Cihaz ID Değiştir penceresi üzerinden seçerek silebilirsiniz.

👉 Keşfetten gönderi indirme aracı son güncelleme sonrası çalışmamaya başlamıştı. Aracın indirme sorununu giderdik. Tüm keşfetinizi sınırsız içerik olarak indirebilirsiniz.

👉 Web girişi yapmak ve web üzerinden işlem yapmak isteyen kullanıcılarda web girişi bazı hesaplarda giriş yapmıyordu. Bu problemi giderdik. Artık web girişi de sorunsuz olarak kullanılabilir.

👉 InstaFly'ın özellikle proxy ile 20 - 30 hesap çalıştıranlarda daha performanslı çalışması için geliştirmeler yaptık. Alt yapımızda gereksiz kullandığımızı tespit ettiğimiz tüm kodları temizledik. Performans amaçlı iyileştirmeler yaptık. Artık ram ve CPU tüketimi çok daha düşük olacaktır.

👉 Bildirdiğiniz küçük hataları giderdik. Bazı yerlerde yazım yanlışları vardı, onları giderdik.

InstaFly v8.3 ile gelen yenilikler sizlere iyi şekilde dönüş sağlayacağını düşünüyoruz. Kullanımlarınız sonrasında yorumlarınızı eksik etmeyin.💙