Hizmet Şartları

Aşağıdaki hizmet koşullarındaki herhangi bir ihlâl, önceden haber vererek veya vermeksizin SOCIFLY tarafından hizmetinizin iptali de dâhil olacak yaptırımlara yol açacaktır.

Temel Kavramlar

∘ Satın alınan yazılımları T.C. yasalarına uygun olmayan biçimde kullanmak yasaktır.

∘ Spam yapmak, diğer kullanıcıların zararlı yönde etikleneceği şekilde kullanmak yasaktır.

∘ Her yazılım yalnızca tek bilgisayar üzerinde kullanılabilir. Aksi şekilde kullanmak, kullanmaya çalışmak yasaktır.

∘ Her yazılım tanımlanan lisans numarası ile çalışmaktadır.

∘ SOCIFLY'a (www.socifly.com) kayıt olmanız için e-mail adresiniz, adınız, soyadınız yazarak kayıt olmalısınız.

∘ Her kullanıcı gerçek bilgileri ile kayıt olmalıdır. Aksi ispatlanan kullanıcıların hizmetleri ve üyelikleri durdurulur.

Şifreler

∘ SOCIFLY sitesine kayıt olurken belirlediğiniz şifrelerin güvenliğini sağlamak için şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı ve en az bir harf ve rakam içermelidir.

∘ Hizmetlere ve bütün aktivite ya da eylemlere erişmek için kullandığınız şifrenizin korunmasında sorumluluk kullanıcıya aittir.

∘ Hesaplarınızla "güçlü" şifreler kullanmanızı öneririz. SOCIFLY yukarıdaki koşullara uymamanızdan kaynaklanan kayıp ve hasarlar için sorumlu olamaz ve olmayacaktır.

Telif Hakkı Politikası

SOCIFLY başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve hizmet kullanıcılardan da aynı şeyi bekler.

SOCIFLY adı altında satışa sunulan tüm programlara ait tüm başlık ve telif hakları SOCIFLY'a aittir. SOCIFLY adı altında satışa sunulan tüm araçların patent hakları yasaları ve milletlerarası anlaşmaların hükümleri tarafından korunmaktadır. SOCIFLY adı altında satışa sunulan tüm programlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır. Ancak;

a) SOCIFLY adı altında satışa sunulan tüm programların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da

b) SOCIFLY adı altında satışa sunulan tüm programları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz. Bu sebeple yazılımların yasal olmayan yollar ile çoğaltılması, kopyalanması, dağıtılması, kullanılması yasaktır. Tespit edilen kullanıcılar hakkında yasal yollara başvurma, zararın karşılanması gibi haklar saklıdır

Bitiş Şartları

Her lisans belli bir süre kullanıma göre açılmaktadır. Kullanım süresi dolan lisans kullanılamaz hale gelir. Bu tarihten sonra kullanıcı sözleşmeyi fesih edebilir.

SOCIFLY web sitesini ve hizmetlerini kullanan her kullanıcı bu Hizmet Şartlarını kabul etmiş sayılır.

Tarih: 01.05.2021