İptal ve İade Şartları

İşbu sözleşme hizmet sağlayıcısı olan SOCIFLY ile www.socifly.com (Bundan sonra "SOCIFLY" olarak anılacaktır) üzerinde yeni kullanıcı kaydı yapmak suretiyle bilgilerini sisteme kaydettirmiş olan Kişi veya Kurum (Bundan sonra KULLANICI olarak anılacaktır) arasında yapılan sözleşmedir.

Lisansların Aktif Edilmesi ve Teslimat

SOCIFLY üzerinde satın aldığınız her hizmet ve yazılım otomatik olarak anında aktif olmaktadır.

Her hizmet ve yazılım satışından sonra satın alınan yazılıma bir lisans numarası tanımlanır. Her yazılım, yalnızca bu lisans numarası ile çalışmaktadır.

Yazılım açılıp, lisans numarası girildiğinde lisans aktif olur. Bu süreden sonra yazılım yalnızca lisansı girilen bilgisayarda kullanılacaktır. Bu bilgisayar bilgisine lisans panelinden ulaşılabilir.

Lisansların İptal Edilmesi

Aktif edilen hizmetler ve yazılımlar Elektronik Ortamda Anında Gerçekleşen Hizmetler kapsamında olduğundan dolayı iptal edilemez.

Aktif edilen hizmetler ve yazılımlar Elektronik Ortamda Anında Gerçekleşen Hizmetler kapsamında olduğundan dolayı iade edilemez. KULLANICI bundan dolayı bu hizmetlerle ilgili iade talep edemez.

Para İadesi Şartları

Satın alınmış ve kullanıcının bilgisayarına indirilmiş yazılımlar için hiçbir lisans bedeli, hiçbir şartta (kaynak/alt yapısını kullandığı web sitelerinin sonlanması ve/veya engellenmesi dahil) kullanıcıya iade edilmemektedir.

Para iadesi yalnızca satın aldıktan sonra yazılım KULLANICI'nın bilgisayarına hiç indirilmezse yapılmaktadır.

ullanıcının bilgisayarına indirilmiş yazılımlar Elektronik Ortamda Anında Gerçekleşen Hizmetler kapsamında olduğundan dolayı Tüketici Hakem Heyetince cayma hakkı geçerli sayılmamaktadır.

Üyelik İptali

SOCIFLY web sitesine kayıt olmuş her KULLANICI üyelik iptalini talep edebilir. Üyelik iptali için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

SOCIFLY web sitesini ve hizmetlerini kullanan her kullanıcı bu İptal ve İade Şartları kabul etmiş sayılır.

Tarih: 01.05.2021