InstaFly v8.2 Sürümü Yayınlandı

InstaFly

04.03.2022 16:21:07

Instagram'ın son sürümünde yapmış olduğu ve gerçekten güzel dönüşler sağlayan Hikaye Beğenme özelliği ile birlikte biz de InstaFly v8.2 sürümünü yayınlamış bulunmaktayız. Ayrıca bazı önemli değişiklikler gerçekleştirdik.

InstaFly v8.2 sürümü ile yaptığımız değişikliklerde;


👉 Hikayelere beğenme özelliği ekledik. Artık hikayeleri izlerken beğeni işlemi yapabilirsiniz. Beğeni işleminde güzel dönüşler almanız mümkündür. Çünkü hikayeleri beğenen kişiler, görüntüleyenlerde en üstte durmaktadır. Kişinin bütün hikayelerini beğendiğinizde her hikayede en üstte olursunuz ve profiliniz etkileşim almak için adeta can atar. Ayrıca hikayelerini beğendiğinizde kişiye tüm hikayeleri için bildirim gider. Bildirimlerde de yer almanız etkileşim almanız için son derece fayda sağlar. 

👉 Gönderi yükleme esnasında en boy eşit olmayan görsellere beyazlık ekleniyordu. Instagram algoritmalarında tanımlamaları bozduğu için bu özelliği kaldırdık. Artık yüklemelerde üst ve yan alanlara beyazlık eklenmeyecek. Instagram'ın algoritmalarını bozduğuna dair çok fazla kullanıcıdan dönüş aldık. Artık bu özelliği tarihin tozlu sayfalarına kaldırdık.

👉 Son eklediğimiz beğenenleri kaydetme aracında bazı hesaplarda 1000 yerine 40 kişi kaydediliyordu. Buna iki opsiyon ekledik. 40 kişi kaydeden profillerde artık eskisi gibi Instagramın verdiği sayı kadar kaydetme yapılacak. Instagram uygulamasında şu anda beğenenleri görüntülerken 100 kişi görüntülenebiliyor. InstaFly'da da eğer eklediğimiz son geliştirmeyi sizin hesabınız desteklemiyorsa 100 kişi kaydedilecektir. Desteklemeyen profillerde de daha fazla kişi kaydetmek için alternatif yollar arıyoruz.