XFly v5.4 Güncellemesi: Takip İşlemlerine Eklenen Proxy Sekmesi

16.01.2024 16:31:35 256
Paylaşın:

Bugün sizlere XFly v5.4'ün heyecan verici güncellemesi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu güncelleme, Takip İşlemleri araçlarına eklenen yeni Proxy Sekmesi ile dikkat çekiyor. Peki, Proxy Sekmesi nedir ve ne işe yarar?

Twitter'ın belirlediği günlük takip etme limiti 400'tür. Ancak, bu limiti artırmak ve daha fazla takip yapmak istiyorsanız, ufak bir püf noktası bulunmaktadır. Twitter üzerinde limitler lokasyona göre belirleniyor. Bu sebeple ilk işlemi Türkiye IP'si ile başlattıktan sonra Vietnam lokasyonlu bir IP ile devam ettiğinizde günlük takip limitinizi 800'e çıkarabilirsiniz.

İşte bu noktada devreye giren Proxy sekmesi, size ekstra olanaklar sunuyor. Eklediğiniz proxyler ile günlük takip limitinizi ikiye katlayabilirsiniz. Mesela, Türkiye IP'si ile başladığınız bir işlemi 395 işlemden sonra Proxy sekmesindeki ayarı aktif ederek eklediğiniz Vietnam IP'si ile otomatik olarak günlük 800 takibe ulaşabilirsiniz.

Unutulmaması gereken önemli bir nokta, ilk işlemi hangi IP ile başlattıysanız, ertesi gün de aynı IP ile işleme devam etmenizdir.

Ayrıca, tüm işlemlerinizde XFly üzerindeki Ayarlar & Yardım > Kural ve Limitler aracındaki kural ve limitlere eksiksiz uymayı unutmamanız önemlidir.

Sizlerden gelen öneri, şikayet ve istekleri dikkate alarak yazılımlarımızı daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Lütfen geri bildirimlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 😊😊

socifly ailesi olarak, bol etkileşimli ve başarılı günler dileriz. 😍

Yorumlar (0)

Yorum Yazın

Geçerli bir ad soyad giriniz!
Geçerli bir mail adresi giriniz!
Geçerli bir yorum giriniz!