Twitter Listeleri Nedir? TwitFly'a Yeni Gelen Twitter Listeleri İşlemleri Ne İçin Kullanılır?

TwitFly

15.03.2022 12:22:49

Twitter Listesi Nedir?

 

Twitter listesi, kullanıcıların özel bir tweet akışı görmek için oluşturdukları gruplardır. Daha detaylı ve örnek üzerinden açıklamak gerekirse kullanıcı, Müzik adında bir liste oluşturup sevdiği sanatçıları bu listeye ekleyip sadece o sanatçıların tweetlerini Müzik listesinden takip edebilir.

Ayrıca diğer kullanıcıların oluşturdukları listelerin takibi de mümkün.

Twitter Listesi Ne İşe Yarar?

 

Twitter listeleri, tweet akışlarını daha kolay ve gruplar halinde takip edilmesini sağlar. Böylece çalıştığınız şirketin listesini oluşturup şirket çalışanlarının attıkları tweetlerini kolayca takip edebilirsiniz. Ya da rakiplerinizi oluşturduğunuz listeye ekleyip rakiplerinizi takip edebilirsiniz.

TwitFly Liste İşlemleri aracı nedir?

 

TwitFly liste işlemleri aracı ile oluşturduğunu veya takip ettiğiniz Twitter Listelerine otomatik olarak beğeni, retweet, mention veya takip yapabilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri yaparken listeye düşen retweetleri, diğer kullanıcıların tweetlere verdikleri yanıtları atlayabilirsiniz.

Belirlediğiniz dakikadan sonra atılan tweetleri atlayıp "Liste Bittiğinde 10 dakika sonra tekrarla" seçeneğini aktif edip işlemlerinize başlarsanız sürekli listeniz yenilenecek ve sürekli yeni tweetlere en hızlı siz işlem yapmış olacaksınız.

TwitFly Liste İşlemleri aracı ne için kullanabilirim?

 

TwitFly liste işlemleri, otomatik olarak işlem yaptığı için siz yorulmadan ya da bir uğraş vermeden hesabınızı etkileşime sokar. Böylelikle sosyal medya danışmanlarının veya diğer kullanıcıların oluşturduğu beğeni & retweet listelerine otomatik işlem yaparak hem gruptan geri kalmazsınız hem de sürekli liste takibi yapmazsınız. Gruptaki tüm kullanıcıların TwitFly kullanımı ile birlikte grup tweetleri, keşfet ve hashtaglerde Öne Çıkarılan tweetler arasında yer alacaktır.