TwitFly 2.9’da Hangi Özellikler Mevcut -?

27.11.2022 17:22:13 437
Paylaşın:

Bugün (27.11.2022) TwitFly, 2.9 sürümüne güncellendi. Güncellemede yapılan değişiklikler ve eklenen özellikler Twitter’da hesabınızın daha çok öne çıkmasını sağlıyor. Peki nasıl? 

 

“Otomatik Özel Mesaj Yanıtlama aracı eklendi.” 

 

Bu araç ile birlikte özel mesajlarını çok daha kolay ve rahat şekilde yönetebileceksiniz. Takipçilerinize veya size ulaşmak isteyen kişilere hiç beklemeden yanıt verebileceksiniz.  

Araçta gelen mesaj içeriğine göre verilecek mesajı kolayca ayarlayabilirsiniz. Böylelikle gelen birçok mesaja, içeriklerine göre otomatik olarak cevap verebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Twitter üzerinde bir burç hesabınız var ve takipçilerinize burç analizi yapıyorsunuz. Günlük olarak analizleri araca yükleyip gelen mesaj içeriğine göre otomatik olarak yanıt verebilirsiniz. Mesaj yazmaya vaktinizin olmadığı zamanlarda kurtarıcı rolünü üstlenebiliyor. 

Bunların haricinde karşılama mesajı gönderebilirsiniz. Araç üzerindeki anlaşılmazsa verilecek yanıt kutucuğunun içerisine karşılama mesajınızı yazdığınızda takipçiniz konunun içeriğini anlayabilecektir. Örnek olarak “Merhaba, mesajınızı aldım. Size en yakın zamanda geri dönüş yapacağım. 😊

“Tweet Zamanlama Dosyası Çalıştır aracına "Tweetlerin Sonuna XX Adet TT Etiketi Eklensin." ayarı eklendi. Bu şekilde en güncel trend topic hashtaglerini otomatik olarak tweetlerinize ekleyebilirsiniz.” 

 

Bu özellik sayesinde artık tweetleriniz trend topiclerde öne çıkacak. Manuel olarak sizin hashtag yazmanıza gerek yok. Paylaşılan tweetin saatinde hangi kelime veya etiketler trend topicte ilk sıralarda ise tweetinize otomatik dahil edilecek. Bu şekilde tweetleriniz her zaman göz önünde olacak. 😊 

Fakat sizlere önerim bu ayarı kullanmadan önce kişiselleştirilmiş trend topic sistemini deaktif etmenizdir. Bunu nasıl yapabiliriz derseniz aşağıdaki linke tıklayıp açılan pencerede “Sizin İçin Gündemler” tikini kaldırdığınızda artık genel trend topiclere ulaşabileceksiniz. 

https://twitter.com/settings/trends

Son güncelleme ile gelen muhteşem özelliklerden iki tanesini anlatabildik. TwitFly sizlerle gelişecek. Lütfen öneri, şikayet ve isteklerinizi bize bildirmekten çekinmeyin. 😊   Bol etkileşimli, iyi günler dileriz. 😊 

Yorumlar (0)

Yorum Yazın

Geçerli bir ad soyad giriniz!
Geçerli bir mail adresi giriniz!
Geçerli bir yorum giriniz!