InstaFly v9.0 Sürümü Yayınlandı

InstaFly

11.10.2022 17:25:28

Son zamanlarda Reels videolar çok popüler oldu ve hesabın büyümesinde önemli yer aldı. İçeriklere kolayca erişebilmeniz, tek tık ile paylaşabilmeniz için TikTok ve YouTube Shorts üzerinden direkt link ile reels video ve hikaye paylaşabileceğiniz yenilikleri sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca sizlerden aldığımız dönüşlere göre birçok yenilik eklediğimiz InstaFly v9.0 sürümünü yayınlamış bulunmaktayız.

InstaFly v9.0 Sürümü Yaptığımız Geliştirmeler

 

👉 Yazılım üzerinde eskimiş icon setler güncellendi.

👉 Özel mesajlarda gelen kutusu güncellendi. Boş gösterilen mesaj içerikleri güncellendi.

👉 Bildirimler özelleştirildi ve geliştirildi. Bildirimleri aktif ettiğinizde sağ altta çıkan bildirimler artık daha detaylı görünecek.

👉 Otomatik Özel Mesaj Yanıtlama aracı gelen otomatik bildirim mesajlarına da yanıt verecek şekilde geliştirildi. Birisi sizi gönderiye etiketledi gibi gelen mesaj bildirimlerinde otomatik yanıt oluşturabilirsiniz.

👉 Linkten Gönderi Paylaşma (Repost) aracına TikTok ile birlikte YouTube Shorts paylaşabilme desteği eklendi. Artık YouTube Shorts linki ile YouTube üzerinden Instagram hesabınızda Reels paylaşabilirsiniz.

👉 Hikaye Paylaşma aracına TikTok ile birlikte YouTube Shorts paylaşabilme desteği eklendi. Artık YouTube Shorts linki ile YouTube üzerinden Instagram hesabınızda Hikaye paylaşabilirsiniz.

👉 Hikaye Paylaşma ve Repost araçlarında gönderiler paylaşılırken donma ve yanıt vermiyor durumu gerçekleşiyordu. Bu problem giderildi.

👉 TikTok ve YouTube Shorts linkleri üzerinden yapılan paylaşımlarda tüm videolar geçici depolama klasörüne indiriliyordu. Yardım menüsünde boyutu büyüyen klasörü temizleme opsiyonu eklendi.

👉 Kullanıcıların Son Gönderileri İşlemleri aracında başa tutturulmuş gönderiler atlanacak şekilde ayarlandı. Başa tutturulmuş gönderiler artık atlanacak.

👉 Takipten Çıkarma aracında son gönderi süresine göre yapılan kriter seçmelerinde başa tutturulan gönderiler atlanacak şekilde ayarlandı. Kriteri işaretlediğinizde artık başa tutturulmuş gönderiler incelenmeyecek.

👉 Instagram üzerinde Durum Paylaşma özelliği kaldırıldı. Yazılım üzerinden Durum Paylaşma aracı kaldırıldı.

👉 Birçok araç üzerinde görsel kaymalar bulunuyordu. Görsel kaymalar ve çözünürlük problemleri giderildi.

👉 Instagram'ın geçen haftalarda yaptığı büyük güncellemede alt yapısında ciddi değişiklikler oldu. Tüm değişiklikler yazılıma uygulandı.

👉 Bildirilen tüm hatalar giderildi.

⚠️ BİLGİ: YouTube Shorts videolarını indirebilmek için yt-dlp.exe dosyası gereklidir. Bu dosya otomatik güncelleme indirilmez ise lisans panelinizden yazılımı indirip yt-dlp.exe dosyasını InstaFly ile aynı klasöre çıkartmanız gerekir.