InstaFly v8.1 Sürümü Yayınlandı

InstaFly

01.03.2022 12:07:42

Bazı geliştirmeler ile birlikte performans odaklı geliştirmelerimizin bulunduğu InstaFly v8.1 sürümümüzü yayınlamış bulunmaktayız. Bu sürümde spam algoritmalarımızda ve alt yapımızda bir çok geliştirme yaptık. Ayrıca en çok kullanılan beğenen kişiler için takip ve liste kaydetme araçlarında işinize çok yarayacak geliştirmeler yaptık.

InstaFly v8.1 Sürümü ile;
- Gönderileri beğenen kişiler için takip ve liste kaydetme araçlarında geliştirmeler yaptık. Eskiden Instagram güncellemesi sebebi ile beğenen 100 kişi üzerinde işlem yapılıyordu. Bu 100 kişiden de ilk sırada sizin takip ettiğiniz kişiler yer alıyordu. Yaptığımız son güncelleme ile artık "son beğenen 1000 kişi üzerinde" işlem yapmaktadır.
- Hızlı Albüm Paylaşma aracına lokasyon ekleme özelliğini getirdik. Albüm paylaşırken artık lokasyon ekleme yapabileceksiniz.
- Spam tespit sisteminde ve spam algoritmalarımızda Instagram'ın son sürümüne uygun geliştirmeler yaptık.
- InstaFly alt yapısında performansı attırma amacıyla geliştirmeler yaptık. 
- Otomatik güncelleme sistemi ekledik. InstaFly 8.1 sürümünden sonra artık güncellemeler otomatik yapılacak. Bunun için Update.exe dosyasını mutlaka paketten çıkarmalısınız ve InstaFly ile aynı dizine kopyalamalısınız.
- InstaFly 8.0 sürümü ile geliştirdiğimiz "Deneysel Giriş Sistemi" üzerinde bazı hataları giderdik. Kritik seviyede geliştirmeler yaptık.
- Deneysel giriş yapıldığında casus hesap girişi problemini giderdik. Deneysel giriş yaptıktan sonra Yardım menüsü altından Casus Hesap Girişi yapabilirsiniz.

Yazılımı lisans panelinizden yeniden indirerek güncelleyebilirsiniz. Yazılımı indirdikten sonra InstaFly.exe dosyasını değiştirmeniz ve Update.exe dosyasını paketten çıkarmanız güncellemeniz için yeterli olacaktır.