InstaFly v8.7 Sürümü Yayınlandı

InstaFly

02.08.2022 13:32:28

Instagram'ı sizin için en yakından sürekli takip ediyor, sürekli değişiklikleri uyguluyoruz. Ayrıca sizlerden aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımlarımıza yenilikler ekliyoruz ve geliştirmeler sunuyoruz. Hem alt yapıda, hem spam algoritmalarında hem de yenilikler içeren güncellememizi yayınlamış bulunmaktayız.

InstaFly v8.7 Sürümü Yaptığımız Geliştirmeler

 

👉 Giriş yapılan cihazın bilgileri Yardım menüsü altına eklendi. İşlem yapan telefon modeli ve Instagram sürümünü kontrol edebilirsiniz.

👉 Liste işlemlerinde takipçileri kaydetme esnasında bekleme seçeneği eklendi. Sorgu limitinden kaçınmak için her işlemde xx saniye bekleme seçeneği getirildi.

👉 Hesap doğrulamaya düştüğünde doğrulama yöntemi olarak SMS veya Mail seçme opsiyonu getirildi.

👉 Takipçi İşlemleri menüsündeki araçlarda takip sonrası hikaye izlemelere limit getirildi. İstediğiniz sayıda hikaye izlemesi yapabilirsiniz.

👉 Otomatik etkileşim aracına özel mesaj gönderme seçeneği eklendi. Liste olarak özel mesaj gönderebilirsiniz.

👉 Toplu mesaj gönderme aracında alt alta boşluklu metin mesajı yazdığınızda her satırdaki mesaj ayrı olarak gönderilecek şekilde geliştirme yapıldı.

👉 Casus hesap sisteminde hatırlanan hesapları listeleme özelliği getirildi. Beni hatırla seçeneği ile normal giriş yaptığınız tüm hesaplar casus hesap penceresinde de listelenecek.

👉 Gönderi ve Hikayelerde PNG uzantılı görseller paylaşılabilme özelliği eklendi.

👉 InstaFly içerisinde bulunan Android cihazlar güncellendi. 44 tane yeni model telefon eklendi. Kalan eski sürüm androidler devre dışı bırakıldı.

👉 Alt yapısında kullanılan Android (OS) işletim sistemi güncellemeleri tanımlandı.

👉 Son Instagram sürümünde yapılan tüm alt yapı değişiklikleri uygulandı.

👉 Spam tespit sisteminde ciddi iyileştirmeler yapıldı. Spam algoritmalarında güncellemeler yapıldı.

👉 Bildirilen küçük hatalar giderildi.