InstaFly v8.6 Sürümü Yayınlandı

09.06.2022 00:25:22 1291
Paylaşın:

Instagram'ın yapmış olduğu güncelleme ile alt yapısında çok fazla değişiklikler olduğunu tespit ettik. Ayrıca spam algoritmalarında güncellemeler yapıldığını gördük. O sebeple InstaFly v8.6 sürümümüzü yayınlamış bulunmaktayız.

InstaFly v8.6 Sürümü Yaptığımız Geliştirmeler

 

👉 Profilde ve mesaj kutularında bulunan Durum Ayarla özelliğini ekledik. Özel Mesaj İşlemleri menüsü altından durumunuzu ayarlayabilirsiniz. Durumunuz yalnızca sizin takip ettiğiniz takipçilerinize gösterilen bir özelliktir.

👉 Arşivlenen gönderileri arşivinizden çıkarabileceğiniz Arşivden Çıkarma aracı ekledik. Gönderilerinizi kriterlendirerek arşivden çıkarma yapabilirsiniz.

👉 Spam tespit sistemimizde ciddi iyileştirmeler yaptık. Son zamanlarda aldığınız Topluluk Kuralları ile başlayan ve işlemlerin durmasına sebep olan uyarı mesajını spam tespit sistemi ile aşabileceksiniz.

👉 Artık limit dolduğunda ne kadar süre sonra işlem yapabileceği Instagram tarafından verilmektedir. 24 saatlik limiti doldurduğunuzda program size beklenmesi gereken süreyi söyleyecek ve o kadar süre bekleyecek.

👉 Son yapılan spam algoritmalarına karşı spam algoritmalarımızı ciddi seviyede geliştirdik.

👉 Instagram'da yapılan tüm işlemlerde (takip, beğeni, yorum vs.) alt yapı değişti. Biz de alt yapımızı Instagram'ın değişen alt yapısına uygun şekilde ayarladık.

👉 Performans iyileştirme amaçlı geliştirmeler yaptık.

Yorumlar (0)

Yorum Yazın

Geçerli bir ad soyad giriniz!
Geçerli bir mail adresi giriniz!
Geçerli bir yorum giriniz!