InstaFly Ortak Şifre Girişi ile Hesaplarınızı Güvenle Yönetin

InstaFly

03.02.2022 13:58:33

InstaFly v8.0 sürümü ile gelen Ortak Şifre Girişi özelliğini hesaplarınızı güvenle yönetmeniz ve paylaşabilmeniz için geliştirdik. Bu özellik sayesinde Instagram hesabınızı farklı sosyal medya yöneticileri ve InstaFly kullanıcıları ile güvenle paylaşabilirsiniz.

Ortak Şifre Girişi Nedir?

Bildiğiniz üzere Instagram üzerinde her hesabın 1 tane yöneticisi olabiliyor ve o da hesap sahibi oluyor. Hesabınızı bir başkasına teslim etmek istiyorsanız şifrenizi paylaşmanız gerekiyor ve hesabınıza kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak işlem yapabiliyorlar. Bu da beraberinde bir takım güvenlik problemleri getirmektedir. Hesap çalınması, bilgilerin değiştirilmesi gibi sorunlar sebebi ile şifre paylaşmanın riski büyüyor.

Geliştirdiğimiz ortak şifre girişi, hesabınızı gerçek şifrenizi vermeden paylaşmanızı sağlıyor. Sol menüden Ortak Şifre Paneli sayfasına girerek buradan Instagram bilgilerinizi ve ortak şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Instagram kullanıcı adı ve şifreniz gerçek bilgileriniz olmalıdır. Ortak şifreniz ise 3. kişiler ile paylaşacağınız ve instagram şifrenizden farklı bir şifre olmalıdır. Bilgileri oluşturduktan sonra yalnızca Instagram kullanıcı adınızı ve Ortak Şifrenizi paylaşmanız yeterli olacaktır. InstaFly üzerinden hesabınıza Ortak Şifre Girişi bölümünden giriş yapılabilir.

Bilgileriniz Güvende mi?

Ortak Şifre Panelinden eklediğiniz Instagram şifreniz AES-256 şifreleme metodu ile şifrelenmektedir ve şifreli bir şekilde veritabanımızda saklanmaktadır. Şifreleme metodunda oluşturulan güvenlik anahtarı sizin ortak şifrenizden oluşmaktadır ve bizim dahi görebilmemiz mümkün değildir. O sebeple geliştirdiğimiz sisteme %100 güvenebilirsiniz. Sizin ve hesaplarınızın güvenliği bizim için çok önemlidir.

Ortak şifrenizi unutursanız, kaybederseniz eklediğiniz hesabınızı silip yeniden eklemeniz gerekecektir.

Hesabınıza Giriş Yapıldığında Bildirimleriniz Aktif

Ortak şifre ile hesabınızı yöneten kişiler hesabınıza ortak şifre ile giriş yaptığında web sitemiz üzerinden anlık bildirim alırsınız. Böylelikle hangi hesabınıza ne zaman giriş yapılmış anlık bilgi sahibi olabilirsiniz.