InstaFly ile Otomatik Etkileşim Oluşturmak

InstaFly

01.02.2022 13:56:09

Instagram üzerinde diğer hesaplar ile etkileşim oluşturmak kendi gönderilerinizin erişilmesi konusunda son derece önemlidir. Özellikle aktif hesaplar ile etkileşim oluşturmak özellikle keşfete düşme konusunda büyük önem taşır. 

InstaFly içerisinde eklemiş olduğumuz Otomatik Etkileşim İşlemleri ile tamamen otomatik bir şekilde etkileşime girebilirsiniz. Bu sizi rakiplerinize göre bir kaç adım öteye taşıyacaktır.

Otomatik Etkileşim İşlemleri'ni Kullanma

Otomatik etkileşim işlemleri aracını kullanmak için InstaFly'ın üst menüsünde Toplu İşlem Araçları > Otomatik Etkileşim İşlemler menüsünden ulaşabilirsiniz.

Aracı açtıktan sonra ilk önce profilinize yapılan işlemi seçmeniz gerekiyor. Bunun için Eğer ile yazan kutucukları kullanmalısınız. Bu kutucuklardan profilinize uygun olanı seçebilirsiniz. Tavsiyemiz tamamını seçmeniz olacaktır.

Sonra hemen altında Yapılacak İşlem kutucuklarından birisini seçmeniz gerekiyor. Burada da sizin sizin profilinizin yapacağı işlemler yer almaktadır. Örnek olarak siz takip edildiğinizde otomatik takip edin, takip edildiğinizde takip edenin son gönderileri beğenilsin gibi işlemleri seçmelisiniz. Burada eğer takip etmek istemiyorsanız kesinlikle son 2 gönderisini beğenmenizi öneririz. Bu profilinize güzel bir etkileşim sağlayacaktır.

İşlem ayarları kısmından ise profilinize uygun kriterleri seçip aracı başlatabilirsiniz. Araç siz kapatana kadar veya zamanlayıcı kurduysanız zamanlayıcı sonuna kadar çalışacaktır.

Profilinize organik ve aktif ziyaretçi kazanılması konusunda bizim kesinlikle önerdiğimiz bir araçtır. Kullanmanız sonucunda faydalarını göreceksinizdir.

Önerileriniz olursa bizimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.