Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sözleşme, socifly Profesyonel Sosyal Medya Araçları adı altında satışa sunulmuş InstaFly, Twitok, FacePoster, Wordpress Özgün Yorum isimli programların satışını kapsar. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, siz ve Virgül Yazılım Teknolojileri Şirketi arasında yapılmış, Lisans Sözleşmesinde tanımlanan, bilgisayar programı ve bu programın kullanım hakları konusunda hukuki bir sözleşmedir. socifly Programlarını her ne şekilde olursa olsun, bilgisayarınıza yüklediğiniz taktirde, bu sözleşme hükümlerinin sizi bağlayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

socifly Profesyonel Sosyal Medya Araçları Lisans Sözleşmesi

socifly adı altında satışa sunulan tüm programlar, 556 sayılı Markaların Korunması hakkında kanun ve milletlerarası Patent Hakları anlaşmaları ile korunmuştur. socifly adı altında satışa sunulan tüm programların ücretsiz kullanım hakkı yoktur. Satılmak suretiyle 1 bilgisayar için belirlenen süreler arasında lisans hakkı (kullanma hakkı) verilir.

1. Kullanım Lisansı Hakkı:

Bu sözleşme size şu hakları sağlamaktadır: socifly adı altında satışa sunulan tüm programların tek bir kopyasını bir bilgisayara yükleyebilir ve tarafınızca belirlenen süre aralığında kullanabilirsiniz. socifly adı altında satışa sunulan tüm programları ancak bilgi saklama amacı ile diğer bir bilgisayara kopyalayabilir veya kayıt cihazına kaydedebilirsiniz. Üzerinde socifly adı altında satışa sunulan tüm programların yüklenmiş olduğu her bir bilgisayar için, belirlediğiniz süre aralığında, ayrı bir lisans almanız ve tahsis etmeniz gerekmektedir. socifly adı altında satışa sunulan tüm programlar için alınan bir lisans, değişik bilgisayarlar arasında paylaşılamaz veya aynı zamanda kullanılamaz.

2. Diğer Hak ve Sınırlamalar:

. Ters Mühendislik İşlemi, Parçalara Ayırma ve Demonte Etme Konusunda Sınırlamalar : socifly adı altında satışa sunulan tüm programları ters mühendislik işlemine tabi tutamazsınız, parçalara ayıramaz veya demonte edemezsiniz.
. Parçalara Ayırma: socifly adı altında satışa sunulan tüm programlar, bu sitede tek bir ürün olarak lisanslanmıştır. socifly adı altında satışa sunulan tüm programlar satış sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe birden çok bilgisayarda kullanılamaz.
. Kira: socifly adı altında satışa sunulan tüm programları üçüncü kullanıcılara kiralayamazsınız.
. Yazılım Programının Devredilmesi: socifly adı altında satışa sunulan tüm programları, sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek başka bir kullanıcıya devir edebilirsiniz..
. Sona Erme: Bu sözleşmenin hükümlerine aykırı hareket etmeniz halinde, Virgül Yazılım Teknolojileri Şirketi diğer hiç bir hakka zarar vermemek şartıyla bu sözleşmeyi sona erdirebilir. Bu durumda, socifly adı altında satışa sunulan tüm programların tüm kopyalarını ve bütün diğer parçaları ile birlikte imha etmeniz gerekmektedir.

3. Güncellemeler (Update):

socifly adı altında satışa sunulan tüm programlar yenilenmiş bir program ile (İnternet aracılığı) güncelleştirilir. socifly adı altında satışa sunulan tüm programları tek bir ürün paketi olarak kullanılabilir. Aksi satış ve bayilik sözleşmelerinde ayrıca belirtilmediği sürece birden fazla bilgisayarda kullanılamaz.

4. Telif Hakkı:

socifly adı altında satışa sunulan tüm programlara ait tüm başlık ve telif hakları Virgül Yazılım Teknolojileri Şirketi'ne aittir. socifly adı altında satışa sunulan tüm programların patent hakları yasaları ve milletlerarası anlaşmaların hükümleri tarafından korunmaktadır. socifly adı altında satışa sunulan tüm programlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır. Ancak;
a) socifly adı altında satışa sunulan tüm programların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da
b) socifly adı altında satışa sunulan tüm programları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz.

5. İade ve Değişim

socifly adı altında satışa sunulan tüm programlar için, Lisans numarası girilmiş, aktif edilmiş programların başka bir yazılım ile değiştirilmesi veya iadesi mümkün değildir. Ancak, socifly Programları bilgisayarınızda hiç açılmadı ve lisans numarası girilmedi, aktif edilmedi ise, tarafımızca ücret iadesi yapılabilir.

6. Crack, Hack Girişimleri

socifly adı altında satışa sunulan tüm programların cracklenmesi, websitesinin yönetim paneli veya veri tabanına yasal olmayan yollar ile girilmesi veya girilmeye çalışılması yasaktır. Bu tür girişimlerin tesbiti halinde, Virgül Yazılım Teknolojileri Şirketi’nin hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.

7.Destek ve Yardım

socifly adı altında satışa sunulan tüm programlar ile ilgili herhangi bir soru ve sorununuzda, yardım ve destek hizmeti, yalnızca socifly.comwebsitesi üzerinden Destek Talebi bölümünden verilecektir. Telefon, mail veya 3. parti forum ve websiteler üzerinden yardım verilmeyecektir. Kullanıcı, her ne nam ve ad altında olursa olsun socifly.com websitesi haricinde kendisine ulaşılması ve kişisel bilgi, şifre veya özel sayılacak bilgileri paylaşması durumunda Virgül Yazılım Teknolojileri Şirketi’nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

8. Yazılım Sorumluluğu ve Kullanım İhlali

socifly adı altında satışa sunulan tüm programların kullanım sorumluluğu, satın alan kullanıcıya aittir. socifly Programlarının kötüye kullanımında, hizmet sağlayıcı websiteler üzerinde vereceği zarardan Virgül Yazılım Teknolojileri ve socifly adı altında satışa sunulan programlar sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, socifly adı altında satışa sunulan herhangi bir programı satın alarak, bu maddeyi kabul etmiş sayılır.

9. Bilgilerin Saklanması ve Güvenlik

. socifly.com websitesi üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme sistemi üzerinden ödeme yaparsınız.
. socifly.com sitesi üzerinde kredi kartı bilgileriniz saklanmaz.
. socifly.com sitesinden yaptığınız alışverişlerde, tüm ürünler için fatura kesilir. Kesilen faturanızın adresinize yollanması için, Firmamız tarafından belirlenen kargo ücretini ödemeniz gerekmektedir.
. Adınıza fatura kesebilmemiz için İsim, soyisim, adres, telefon, T.C. Kimlik numarası gibi bilgileriniz, socifly.com üzerinde güvenli şekilde saklanır.
. socifly.com sitesi üzerinde saklanan bilgileriniz, adli makamlar haricinde, üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

10. Alt Yapının Zorunlu Değişimi, Kaynakların Sonlanması

socifly altındaki tüm yazılımlar, hizmet verdiği sitenin/uygulamanın/web sitesinin alt yapısını kullanır. Alt yapısını kullandığı sitenin/uygulamanın/web sitesinin çözülemez değişimi (araçların engellenmesi, girişlerin engellenmesi, takip & beğeni & yorum & özel mesaj & resim yükleme & resim silme ve yapılan tüm işlemlerin engellenmesi), kaynaklarının çeşitli şekilde kullanımının engellemesi (site erişim engeli, ip blokesi, kullanıcı engellenmesi, kullanıcı profilinin yasaklanması), kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.

İşbu Sözleşme 10 (on) maddeden ibarettir. Üye olmak isteyen ve yazılımları kullanmak isteyen kişi işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğindeki tüm maddeleri kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.