pull-icon
logo-mobile

ANA MENÜ


Kayıt Ol Giriş Yap

Sosyal Medya

Anasayfa/Blog/Sosyal Medya

Instagram'da Etiket (hashtag) Kullanmanın Önemi

Sosyal Medya

26.12.2022 18:20:48

Instagram'da etiket (hashtag) kullanımı çok önemlidir. Hashtagler, Instagram'da fotoğraf ve videolarınızı keşfetmek isteyen insanlar tarafından kullanılır ve aynı zamanda Instagram'da içeriklerinizi keşfetmeyi amaçlayan Instagram algoritması için de önemlidir.

Devamını Oku

Instagram'da Reels Videosu Nasıl Olmalıdır?

Sosyal Medya

06.12.2022 14:43:00

Instagram Reels özelliği sayesinde kısa videolar paylaşarak takipçilerinizle etkileşime geçebilirsiniz. İyi bir Reels videosu için aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz önerilir:

Devamını Oku

Instagram Keşfete Çıkma İpuçları

Sosyal Medya

06.12.2022 14:33:49

Instagram'ın keşfet özelliği sayesinde kullanıcılar, ilgi alanlarına göre önerilen fotoğraf ve videolara ulaşabilirler. Bu özellik sayesinde, Instagram'da paylaşılan binlerce fotoğraf ve video arasından ilgi alanlarına uygun içerikleri bulabilir ve keşfedebilirler. Keşfet özelliği, kullanıcıların daha fazla kişiye ulaşabilmesi ve diğer kullanıcıların da ilgi alanlarına göre önerilen içerikleri keşfetmesine yardımcı olur.

Devamını Oku

Instagram Kronolojik Listeleme Güncellemesi

Sosyal Medya

24.03.2022 21:39:53

Instagram akışında gönderiler Instagram'ın algoritmasına göre kişiselleştirilmiş olarak sıralanıyordu. Kurmuş oldukları algoritma sayesinde "sözde" sizin en hoşunuza gidecek içerikleri gösteriyordu. Bunu gösterirken de tarih kavramı maalesef yoktu. Dolayısı ile anasayfanızda 3 gün önceki gönderiyi bile defalarca görmek mümkündü.

Devamını Oku

Facebook'un Çocuklara Özel Instagram Sürümü

Sosyal Medya

25.10.2021 01:24:02

Geçtiğimiz haftalarda, Facebook'un 'Instagram'ı çocuklar için daha güvenli bir yer yapmak' adına yeni bir Instagram sürümü üzerinde çalıştığı haberleri ortaya çıkmıştı. Instagram Youth ya da Instagram for Kids gibi isimlerle anılan bu yeni sürüme dair bilgilerin ortaya çıkması, ciddi tartışmaları da beraberinde getirdi. 

Devamını Oku

Kayıt Ol

Kayıt olun ve sosyal medya hesaplarınızı geliştirmeye başlayın!

"Kayıt Ol" butonuna tıklayarak Kullanıcı Sözleşmesini ve KVKK Aydınlatma Metni'ni okuduğunuzu kabul etmektesiniz.

Giriş Yap

Hemen hesabınıza giriş yapın ve alışverişe başlayın!

Şifrenizi mi Unuttunuz?


Henüz Kayıt Olmadınız mı?

Şifrenizi Sıfırlayın

Kayıtlı mail adresinize sıfırlama linki göndereceğiz.