Biz Kimiz?

biz kimiz?

socifly; Virgül Yazılım Teknolojileri şirketine bağlı bir kuruluştur.
Virgül Yazılım Teknolojileri içerisinden ayrılmış socifly ekibi tarafından hazırlanan tüm paket yazılımlar, socifly kimliği ile socifly.com üzerinden satış yapılmaktadır.
socifly; 2015 yılında kurulmuş olup, öncesinde Virgül Yazılım Teknolojileri adı altında satılan tüm yazılımlarda 2015 yılında socifly bünyesine katılmıştır.

biz ne yapıyoruz?

internet kullanıcılarına profesyonel seviyede sosyal medya araçları hazırlıyoruz.
sosyal medya kullanıcılarına maksimum verim alabilmeleri için fikirler sunuyoruz.
arama motoru optimizasyonu için profesyonel seo araçları hazırlıyoruz.

socifly ekibimiz;

hakan karabidek

Hakan KARABİDEK

Proje Yöneticisi

azıcık kod yazar ama asıl işi "Nasıl proje YAPILAMAZ" cümlesinin tam karşılığıdır. proje üretir, tam bitmek üzereyken başkası tarafından aynı proje yayınlanır. başka bir proje üretir tutmaz fakat aynı projeyi başkası yapsa kesin tutar. böyle de şanssız bir insan. olsun, yine de bir gün tutturacaktır.

tolga şen

Tolga ŞEN

Yazılım Geliştirme Uzmanı

kodlamaktan şaftı kaymış kod şairi. her dilden biraz biraz bilir ama en çok .net, java ve eski tip asp bilir. şiir gibi kod yazar. belki yüz belki bin proje yapmıştır, bitmeye yakın durdurmuştur. boş zamanlarında genelde kod üretir, proje geliştirir. 8 yıldan fazla kod yazarlığı var. ayrıca mcts, mcpd sertifikalarına sahip.

tayfun hakyemez

Tayfun HAKYEMEZ

Tasarım Uzmanı

çizecek olur fikir gelmez, fikir gelir çizemez, çizer dökemez, döker kodlayamaz, ama yaptığında on numara yapar. on numara yapar, yaptığını beğenmez, baştan yapar. elinden tasarım adına her iş gelir. işi hiç bitmez, her zaman çizecek, tasarlayacak, kodlara dökecek bir işi kesin vardır.